Pokoje Kosewo

Trudy dnia codziennego bywają momentami nie do zniesienia. Nadmiar obowiązków potrafi przytłoczyć niejednego człowieka, a związany z ich wypełnianiem stres negatywnie wpływa na samopoczucie. Chwilą wytchnienia od wszystkiego z całą pewnością jest urlop. Zazwyczaj czeka się na niego cały rok, dlatego ważne jest, by przebiegał on w idealnych warunkach ciszy i spokoju. Jeżeli myślą Państwo podobnie to nasze pokoje w agroturystyce w Kosewie na Mazurach będą dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

Odpoczynek w komfortowych warunkach w Kosewie

Marzą Państwo o prawdziwym relaksie w przepięknej scenerii oraz o wypoczynku w sielankowym klimacie? Nic prostszego! Wystarczy wybrać nasze pokoje do wynajęcia na Mazurach, a przekonają się Państwo, że urlop może przebiegać w sposób spokojny i kontrolowany. W pobliżu oferowanych miejsc noclegowych znajdą Państwo mnóstwo zielonej przestrzeni, a także malownicze jezioro, wobec uroków którego trudno przejść obojętnie. Przebywanie na łonie natury sprzyja komfortowemu odpoczynkowi, a także sprawia, że łatwo jest zapomnieć o zmartwieniach i wszelkiego rodzaju troskach. Zachęcamy, by przekonali się Państwo o tym sami!

Pokoje na Mazurach z dostępem do jeziora

Jeżeli uwielbiają spędzać Państwo czas na świeżym powietrzu i cieszyć się wypoczynkiem nad krystalicznie czystą wodą, to mamy dla Państwa wspaniałe wieści. Nasze pokoje na Mazurach z dostępem do jeziora to rozwiązanie, które pozwoli Państwu skosztować pływania na rowerze wodnym czy też łódce. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy bardziej spokojnych aktywności, a mianowicie wielbiciele wędkarstwa. Dysponujemy bowiem własnym stawem z pomostem, z którego pozwalamy bezpłatnie korzystać naszym gościom!

W pełni wyposażone pokoje do wynajęcia

Dostępne atrakcje i rozrywki to jedno, ale by urlop przebiegł w niezwykle komfortowych warunkach, niezbędne są odpowiednio przygotowane miejsca noclegowe. W naszej agroturystyce w Kosewie do zaoferowania mamy pokoje do wynajęcia dwu-, trzy- i czteroosobowe wraz z łazienką, które łącznie pomieszczą 17 osób. Każde miejsce noclegowe zostało wyposażone w dostęp do sieci Wi-Fi, lodówkę oraz czajnik. Do dyspozycji gości jest także telewizor. Wszystkie pokoje są ogrzewane, a dodatkowo Kalina, Magnolia oraz Tilia są klimatyzowane.

Jeżeli chcą Państwo zasięgnąć informacji dotyczących noclegów w naszej agroturystyce na Mazurach, mogą Państwo zadzwonić pod numer 692-498-850. Pokój mogą Państwo zarezerwować również poprzez kliknięcie przycisku „Rezerwacja”. W ten sposób sprawdzą również Państwo dostępność naszych miejsc noclegowych oraz cenę za ich wynajęcie. Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA
Zapraszamy do skorzystania z promocji!
rezerwacja
telefon+48692 498 850
mapa